psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia
Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia. W pracy łączę nurt poznawczo-behawioralny (CBT) z elementami terapii schematów oraz DBT (terapii dialektyczno-behawioralnej).
Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia terapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w szkole Centrum CBT- EDU w Krakowie, która jest ośrodkiem rekomendowanym i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach i praktykach m.in. na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ. Do swojej pracy podchodzę w sposób profesjonalny, ciągle poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach.
Prowadzę konsultacje i terapię dla osób dorosłych. Pomagam osobom mającym trudności w życiu codziennym, przeżywającym kryzysy, doświadczającym stresu, mającym problem w relacjach z innymi ludźmi, a także osobom cierpiącymi na zaburzenia lękowe, napady paniki oraz zaburzenia nastroju. Wspieram osoby mające niskie poczucie własnej wartości i pomagam im odkryć swoje zasoby oraz mocne strony. Pracuję także z osobami doświadczającymi dysregulacji emocjonalnej oraz cierpiącymi na zaburzenia osobowości.
W swojej pracy skupiam się na tworzeniu bezpiecznej, komfortowej przestrzeni do rozmowy oraz pełnej życzliwości i empatii atmosfery, opartej na tolerancji i otwartości. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.